Z wizytą w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dworach

21 czerwca 2013
Z wizytą w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Dworach
20 czerwca 2013r. uczniowie  III klas SPdP pod opieką pani Edytki, Izy  i pana Adriana odwiedzili Warsztaty Terapii Zajęciowej w Dworach. To już kolejne spotkanie w tym roku szkolnym, w ramach którego nasi uczniowie poznają działalność, opiekunów i uczestników warsztatów, a tym samym dowiadują się, w jaki sposób będą spędzać czas, kiedy opuszczą mury naszej kochanej szkoły. Wizyta w Warsztatach Terapii to także okazja do ponownego spotkania kolegów, którzy już ukończyli edukację w naszej szkole  oraz zawarcia nowych znajomości.  Dzisiejsze spotkanie miało charakter rekreacyjno – sportowy. Wspólna gra w piłkę, pieczenie kiełbasek i serdeczne przyjęcie pozwoliły nam miło i efektywnie spędzić czas, za co bardzo dziękujemy !!!