V Ogólnopolski Zlot w Dęblinie

20 maja 2013
V Ogólnopolski Zlot w Dęblinie
Prawa nóżka, lewa nóżka, prosto z serca buźka! smiley

W dniach 16-19 maja 2013r. nasza drużyna "Czarne stopy" uczestniczyła w V Integracyjnym Zlocie ZHP NS w Dęblinie pod hasłem "Drogi do wolności". Zakwaterowani byliśmy na terenie I Dęblińskiego Batalionu Drogowo-Mostowego w Twierdzy Dęblin.
Pod opieką p. Julity i p. Edyty w zlocie udział wzięli: Piotr Babiński, Adrian Bernaś, Józef Podworski, Marek Palka i Damian Kiszka. Organizatorzy zapewnili nam całe mnóstwo atrakcji: harcerskie ognisko, przeprawę przez Wisłę amfibią, sportową olimpiadę o puchar Burmistrza miasta Dęblin, koncert, disco oraz rajd pieszy z manewrami harcerskimi na trasie Puławy - Bochotnica - Kazimierz - Męcimierz pod hasłem: "Lubelskie jest ta piękne, że się w nim zakochasz i powrócisz". Zabawa była przednia, mnóstwo wrażeń... Czuwaj!!!