ULO skończyło naukę - pożegnanie (video)

25 kwietnia 2013
ULO skończyło naukę -  pożegnanie (video)
Ostatni raz z ULO. 25 kwietnia 2013 r. uczniowie liceum bawili się ostatni raz w szkole.
W czwartek 25 kwietnia 2013 roku bawiliśmy się ostatni raz z  ULO. Prawie wszyscy wiemy, że ULO to Uzupełniające Liceum Ogólnokształcące. Po latach nauki w Zasadniczej Szkole Zawodowej ci najbardziej wytrwali i ambitni zdecydowali się na naukę w Liceum. Większe wymagania, trudniejsze zadania, surowsze oceny - to było dla 11 uczniów ULO duże wyzwanie. Tworzyli grupę miłych i pilnych uczniów klasy I-wszej, a potem II-giej ULO. Frekwencja na lekcjach w liceum była imponująca. W ciągu tych ostatnich dwóch lat uczniowie ULO zmienili się. Wydorośleli. Opanowali umiejętności, które kiedyś wydawały się nie do opanowania. Wielu przywykło do konieczności systematycznej pracy. Przywykli do wymagań, do potrzeby dojrzałego zachowania się, ale także do dojrzałego wypowiadania się. Większość z nich, dzisiaj, wczoraj mówi, że czas nauki upłynął szybko. Można więc przypuszczać, że czas pobytu w szkole był ciekawy, atrakcyjny, ponieważ tylko wtedy czas się nie "dłuży".

Wszystko zakończyło się fajną zabawą. Z pięknymi kreacjami dziewcząt, ale także ze śpiewem i tańcami w wykonaniu chłopców. Na koniec roku, podczas składania życzeń i odbierania świadectw zaprezentowany został krótki pamiątkowy filmik, prezentujący wszystkich absolwentów ULO. Do oglądnięcia poniżej. Zapraszamy!