Szkolny Tydzień Walki z Uzależnieniami

31 maja 2013
Szkolny Tydzień Walki z Uzależnieniami
Szkolny Tydzień Walki z Uzależnieniami.

W dniach od 27. 05 – 29. 05 w naszej szkole, jak co roku, miał miejsce Tydzień Walki z Uzależnieniami. W trakcie tego tygodnia uczniowie brali udział w konkursie plastycznym  „ Nie musisz się wspomagać… (alkoholem, narkotykami, nikotyną, dopalaczami i in.), aby być szczęśliwym”, a także w Konkursie Wiedzy o Uzależnieniach. Ponadto obserwowali eksperyment  „płuca palacza” i brali udział w eksperymencie „Czy jestem uzależniony od komórki”. Podsumowaniem tygodnia była prezentacja filmów dotycząca problematyki związanej z uzależnieniami.
Konkurs plastyczny wygrali uczniowie: Krystian Jurka, Łukasz Kubaszczyk, Iva Olek, Joanna Merek. Natomiast zwycięzcami Konkursu Wiedzy o Uzależnieniach zostali: przedstawiciel kl. I c PDP Dominik Adamczyk i przedstawicielka kl II b  Angelika Paruch.