Szkolny Konkurs Piosenki

24 stycznia 2020
Szkolny Konkurs Piosenki
rozśpiewani przed feriami...
    W dniu 24 stycznia w Szkole Branżowej i PDP odbył się kolejny już Szkolny Konkurs Piosenki, w którym wzięło udział dziewięciu uczestników. Warunkiem uczestnictwa w konkursie było pamięciowe opanowanie tekstu wybranej przez siebie piosenki i samodzielne wykonanie jej z podkładem muzycznym. Na wyróżnienie zasłużyli wszyscy występujący uczniowie i wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Szacowne Jury wyłoniło także prawdziwe perełki wokalne naszej szkoły. Na podium stanęli:
I miejsce zajęła Patrycja Lisińska z piosenką "Nauczę Cię żyć" zespołu Friends
II miejsce
oraz Nagrodę Publiczności otrzymał Patryk Mizak za piosenkę "Mamo"  - Adama Stachowiaka
III miejsce zdobył Robert Tora z piosenką "Łowcy Gwiazd" zespołu Cleo
Laureaci otrzymali pamiątkowe statuetki i inne drobiazgi.
Nagrody ufundowali darczyńcy z 1%, spółdzielnia uczniowska oraz prywatni sponsorzy.
Wszystkim solistom składamy serdeczne gratulacje i życzymy kolejnych sukcesów w następnych konkursach.