Branżowa Szkoła I stopnia

SOSW Oświęcim

ŁĄCZY NAS WIRUS PRZYJAŹNI

Uwaga, uwaga!!!  Wkręcamy się wszyscy w akcję  praca, nauka, zabawa - życie ;) To dziwny dla wszystkich czas ale możemy go też dobrze i z uśmiechem wykorzystać... :)

„Łączy nas wirus przyjaźni”

Rozpoczynamy szkolną akcję o charakterze terapeutyczno – artystycznym. Celem jest stworzenie teledysku, który będzie zawierał różne materiały pochodzące ze zdalnego nauczania, w skład których wejdą zdjęcia, fragmenty rozmów oraz dźwięki grane przez uczniów. Wszystko to zostanie ostatecznie złożone i zmiksowane muzycznie w jeden klip.

Chcemy pokazać z uczniami, że mimo trudnego okresu jakim jest pandemia, trzeba podtrzymywać relacje, które zostały zawiązane z koleżankami, kolegami oraz nauczycielami ze szkoły. Chcemy również zmniejszyć uczucie odosobnienia, na które jesteśmy wszyscy skazani w wyniku izolacji.

Liczymy na to, że ta inicjatywa da wsparcie emocjonalne, podtrzyma więzi i zachęci do regularnego kontaktowania się uczniów. Tym samym powrót do normalnej aktywności w rzeczywistości szkolnej po pandemii będzie naturalny. Po trudnych czasach zostanie nam audiowizualny pamiętnik tego jak dobrze radziliśmy sobie w tych chwilach.

Róbcie zdjęcia, nagrywacie filmiki, wygłupiajcie się, a wszystko później zmontujemy i wyjdzie z tego niezły film 😉

tu możecie wysłać zdjęcia i filmiki:

olga.kanadys@op.pl
domarcinrzewski@gmail.com