IV Turniej o Puchar Dyrektora SOSW

1 października 2019
IV Turniej o Puchar Dyrektora SOSW
I miejsce na podium nasze!
    W dniu 01.10.19 na stadionie LKS ,,Zaborzanka” Zaborze przy pięknej słonecznej pogodzie, odbył się VI Turniej o Puchar Dyrektora SOSW w piłce nożnej. W turnieju uczestniczyły szkoły z Jaworzna, Chrzanowa, Zaborza oraz dwie drużyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Oświęcimiu. Zawody były prowadzone w systemie mecz-rewanż ,,każdy z każdym”. Po rozegraniu wszystkich meczów, które były prowadzone w bardzo przyjaznej atmosferze  zwycięzcami turnieju zostali uczniowie reprezentujący Branżową Szkołe I stopnia z Oświęcimia, na drugim miejscu uplasowali się zawodnicy z Chrzanowa, na najniższym stopniu podium turniej zakończyli zawodnicy SP w Zaborzu. Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie oraz osobom zaangażowanym w organizację turnieju.