II Turniej o Puchar Dyrektora SOSW

22 października 2015
II Turniej o Puchar Dyrektora SOSW
ależ emocje...
      W dniu 22.10.15 na stadionie LKS,, Zaborzanka” Zaborze odbył się II Turniej o Puchar Dyrektora SOSW w piłce nożnej. W turnieju wzięły udział szkoły z Krakowa,  Wadowic, Zaborza oraz dwie drużyny ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Oświęcimiu. Zawody odbyły się w systemie każdy z każdym, które wyłoniły pary półfinałowe. Po zaciętych spotkaniach prowadzonej w bardzo dobrej atmosferze  zwycięzcami turnieju zostali uczniowie Gimnazjum w Zaborzu, którzy w finale pokonali zawodników ZSZ w Oświęcimiu. Na trzecim miejscu uplasowali się zawodnicy Gimnazjum w Oświęcimiu, którzy w małym finale pokonali kolegów z ZSS w Wadowicach. Dziękujemy wszystkim drużynom za przybycie oraz osobom zaangażowanym w organizację turnieju.