Dogadajmy się po... angielsku

4 maja 2016
Dogadajmy się po... angielsku
 II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego
     W dniu 4.05 odbył się w naszej szkole II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego. W zeszłym roku udaliśmy się na konkurs do Chrzanowa. W tym roku szkolnym gościliśmy u siebie przedstawicieli z ZSZ w Chrzanowie oraz uczniów z ZSZ w Nowym Targu. Konkurs odbył się w dwóch konkurencjach; indywidualnej, podczas której uczniowie pisali test oraz drużynowej, w czasie której udzielali odpowiedzi ustnych jak i pisemnych. Zwycięzcami w konkurencji indywidualnej zostało 3 uczniów z ZSZ w Oświęcimiu.
I miejsce - Monika Dyba (kl. IIIc)
II miejsce - Oskar Czebotar (kl. IIIc)
III miejsce - Marcin Jarosz (kl. Ia)
    Drużynowo najlepsi byli przedstawiciele ZSZ w Nowym Targu (32 pkt.), następnie uczniowie z ZSZ w Oświęcimiu (30 pkt.). Na miejscu trzecim znaleźli się uczniowie z ZSZ w Chrzanowie (28 pkt.). Konkurs przebiegał w miłej atmosferze pod czujnym okiem jury.  Serdecznie gratulujemy i już dziś zapraszamy na kolejny konkurs za rok!